Difference between revisions of "Deacon/Infobox"
From Masq
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| '''Nickname:''' | | '''Nickname:''' | ||
| − | | Deacon, Dekes (Petra), Z-Gril (Billie) | + | | Deacon, Dekes (Petra), Z-Gril (Billie), Brötchen (Trace) |
|- | |- | ||
|colspan="2" | <hr /> | |colspan="2" | <hr /> | ||
Revision as of 16:31, 16 March 2011
| | |
| Nationality: | Ukranian |
| Occupation: | Pawn Shop Owner |
| Demeanor: | penitent |
| Apparent Age: | 32 |
| | |
| Nickname: | Deacon, Dekes (Petra), Z-Gril (Billie), Brötchen (Trace) |
| | |