Difference between revisions of "TomNPC/Infobox"
From Masq
Serendipity (Talk | contribs) |
Serendipity (Talk | contribs) |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| '''Occupation:''' | | '''Occupation:''' | ||
| − | | Starving Artist / | + | | Starving Artist / Bartender |
|- | |- | ||
| '''Demeanor:''' | | '''Demeanor:''' | ||
Revision as of 15:54, 27 April 2011
| | |
| Nationality: | American |
| Occupation: | Starving Artist / Bartender |
| Demeanor: | Confidant |
| Apparent Age: | 22 |
| | |
| | |