Difference between revisions of "Esme/Infobox"
From Masq
(Created page with '{| align="center" |- | colspan="2" | 275px |- | colspan="2" | <hr /> |- | '''Nationality:''' | American |- | '''Occupation:''' | Freight worker |- | '…') |
|||
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| '''Nickname:''' | | '''Nickname:''' | ||
| − | | Esme, Bitch | + | | Esme, Bitch, Porcupine of Bitterness |
|- | |- | ||
|colspan="2" | <hr /> | |colspan="2" | <hr /> | ||
Latest revision as of 05:39, 15 May 2011
| | |
| Nationality: | American |
| Occupation: | Freight worker |
| Demeanor: | |
| Apparent Age: | Late 20s |
| Height: | 5'7" |
| | |
| Nickname: | Esme, Bitch, Porcupine of Bitterness |
| | |
