Difference between revisions of "Katie/Infobox"
From Masq
| Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Occupation:''' | + | | '''Occupation: Herbalist/Shopkeeper''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 21:53, 26 April 2010
| | |
| Nationality: Texan | |
| Occupation: Herbalist/Shopkeeper | |
| Demeanor: Loner | |
| Apparent Age: 17 | |
| | |
| Nickname: | |
| | |