Difference between revisions of "Natsuki/Infobox"
From Masq
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| '''Nickname:''' | | '''Nickname:''' | ||
| − | | Nat | + | | Nat, or Gears (Only if you are Beck) |
|- | |- | ||
|colspan="2" | <hr /> | |colspan="2" | <hr /> | ||
Revision as of 15:33, 4 November 2010
| | |
| Nationality: | United States |
| Occupation: | Clock Maker |
| Demeanor: | Rebel |
| Apparent Age: | Early Twenties |
| | |
| Nickname: | Nat, or Gears (Only if you are Beck) |
| | |