Difference between revisions of "Nicolas/Infobox"
From Masq
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| '''Nickname:''' | | '''Nickname:''' | ||
| − | | "Nicolai" - Wren | + | | "Nicolai" - Wren, "Nic" - everyone else |
|- | |- | ||
|colspan="2" | <hr /> | |colspan="2" | <hr /> | ||
Latest revision as of 08:52, 17 February 2011
| | |
| Nationality: | American |
| Occupation: | News Editor at the Albequerque Tribune |
| Demeanor: | Confidant |
| Apparent Age: | 27 |
| | |
| Nickname: | "Nicolai" - Wren, "Nic" - everyone else |
| | |
