Difference between revisions of "Jack/Infobox"
From Masq
m |
|||
| Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| '''Occupation:''' | | '''Occupation:''' | ||
| − | | Paramedic | + | | [http://www.youtube.com/watch?v=KZBGAcl9ZPo Paramedic] |
|- | |- | ||
| '''Demeanor:''' | | '''Demeanor:''' | ||
Revision as of 02:18, 25 December 2013
| | |
| Nationality: | Bakersfield, California |
| Occupation: | Paramedic |
| Demeanor: | Loner |
| Apparent Age: | 18 to 21 |
| | |
| Nickname: | Jack |
| | |