Difference between revisions of "Marco/Infobox"
From Masq
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| '''Nationality:''' | | '''Nationality:''' | ||
| − | | Italian | + | | Italian American |
|- | |- | ||
| '''Occupation:''' | | '''Occupation:''' | ||
Revision as of 14:41, 15 March 2010
| | |
| Nationality: | Italian American |
| Occupation: | Card Shark |
| Demeanor: | Bon Vivant |
| Apparent Age: | 25 |
| Played By: | Andy Garcia |
| | |
| Nickname: | |
| | |