Difference between revisions of "Charlene/Infobox"
From Masq
(Created page with '{| align="center" |- | colspan="2" | 275px |- | colspan="2" | <hr /> |- | '''Nationality:''' | |- | '''Occupation:''' | |- | '''Demeanor:''' | …') |
|||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| align="center" | {| align="center" | ||
|- | |- | ||
| − | | colspan="2" | [[Image: | + | | colspan="2" | [[Image:Kimdelaney.jpg|center|275px]] |
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nationality:''' | + | | '''Nationality:''' Caucasian |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Occupation:''' | + | | '''Occupation:''' Detective |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Demeanor:''' | + | | '''Demeanor:''' Fanatic |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Apparent Age:''' | + | | '''Apparent Age:''' 28 |
| | | | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nickname:''' | + | | '''Nickname:''' Charlie |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 15:54, 28 April 2010
| | |
| Nationality: Caucasian | |
| Occupation: Detective | |
| Demeanor: Fanatic | |
| Apparent Age: 28 | |
| | |
| Nickname: Charlie | |
| | |