Difference between revisions of "Andrei/Infobox"
From Masq
| Line 14: | Line 14: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | ''' | + | | '''Age: 26''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
Latest revision as of 11:28, 17 December 2010
| | |
| Nationality: Russian-American | |
| Occupation: Odd Jobs Man | |
| Demeanor: Bravo | |
| Age: 26 | |
| Height: 5'9" | |
| Weight: 180-ish lbs. | |
| | |