Difference between revisions of "Maxine/Infobox"
From Masq
(Created page with '{| align="center" |- | colspan="2" | 275px |- | colspan="2" | <hr /> |- | '''Nationality:''' | |- | '''Occupation:''' | |- | '''Demeanor:''' | |- …') |
|||
| Line 5: | Line 5: | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nationality:''' | + | | '''Nationality: Pennsylvanian''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Occupation:''' | + | | '''Occupation: Graffiti Artist''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Demeanor:''' | + | | '''Demeanor: Bon Vivant''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Apparent Age:''' | + | | '''Apparent Age: 19''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nickname:''' | + | | '''Nickname: Max Tag: Lm0''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 21:01, 19 March 2010
| | |
| Nationality: Pennsylvanian | |
| Occupation: Graffiti Artist | |
| Demeanor: Bon Vivant | |
| Apparent Age: 19 | |
| | |
| Nickname: Max Tag: Lm0 | |
| | |