Difference between revisions of "Silas/Infobox"
From Masq
| Line 5: | Line 5: | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nationality:''' | + | | '''Nationality: African American''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Occupation:''' | + | | '''Occupation: Any Profitable Business''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Demeanor:''' | + | | '''Demeanor: Autocrat''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Apparent Age:''' | + | | '''Apparent Age: 31''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nickname:''' | + | | '''Nickname: Bone''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
Latest revision as of 19:34, 24 March 2010
| | |
| Nationality: African American | |
| Occupation: Any Profitable Business | |
| Demeanor: Autocrat | |
| Apparent Age: 31 | |
| | |
| Nickname: Bone | |
| | |
