Difference between revisions of "Trace/Infobox"
From Masq
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| '''Nickname:''' | | '''Nickname:''' | ||
| − | | Jasmine (Damian), LadyDove (Petra) | + | | Jasmine (Damian), LadyDove (Petra), Seele (Deacon) |
|- | |- | ||
|colspan="2" | <hr /> | |colspan="2" | <hr /> | ||
Revision as of 23:58, 30 March 2011
| | |
| Nationality: | English |
| Occupation: | Pawn Shop Owner |
| Demeanor: | Survivor |
| Apparent Age: | 25 |
| | |
| Nickname: | Jasmine (Damian), LadyDove (Petra), Seele (Deacon) |
| | |