Difference between revisions of "Adriana/Infobox"
From Masq
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| '''Nickname:''' | | '''Nickname:''' | ||
| − | | Dria, Ad | + | | Dria ([[Douglas]]), Ad |
|- | |- | ||
|colspan="2" | <hr /> | |colspan="2" | <hr /> | ||
Revision as of 09:13, 8 May 2011
| | |
| Nationality: | American with Latino roots. |
| Occupation: | Retired Military |
| Demeanor: | Survivor |
| Apparent Age: | Late 30s |
| | |
| Nickname: | Dria (Douglas), Ad |
| | |