Difference between revisions of "Petra/Infobox"
From Masq
m |
Ihavenomouth (Talk | contribs) |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| '''Apparent Age:''' | | '''Apparent Age:''' | ||
| − | | Early 20s | + | | Early to mid 20s |
|- | |- | ||
| '''Height:''' | | '''Height:''' | ||
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| valign=top | '''Nicknames:''' | | valign=top | '''Nicknames:''' | ||
| − | | Imperatrix/Imp<br /> | + | | Imperatrix/Imp (Jai only)<br /> |
Minx (Jai only)<br /> | Minx (Jai only)<br /> | ||
चमकदार सितारा | चमकदार सितारा | ||
Revision as of 04:06, 10 December 2012
| | |
| Nationality: | American |
| Occupation: | UNM Student |
| Demeanor: | Deviant |
| Apparent Age: | Early to mid 20s |
| Height: | 5'9" |
| | |
| Nicknames: | Imperatrix/Imp (Jai only) Minx (Jai only) |
| | |