Difference between revisions of "Joel/Infobox"
From Masq
| Line 14: | Line 14: | ||
| Trickster | | Trickster | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Apparent Age:''' | + | | '''Apparent Age: 23''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 10:16, 15 March 2010
| | |
| Nationality: | American |
| Occupation: | Pizza Delivery Guy |
| Demeanor: | Trickster |
| Apparent Age: 23 | |
| Played By: | Noah Wyle |
| | |
| Nickname: | |
| | |