Difference between revisions of "Chelsea/Infobox"
From Masq
| Line 19: | Line 19: | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | ''' | + | | '''Post-Nominals:''' B.S. (Columbia), Ph.D., D.Sc. (Oxon.), GM |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 05:30, 12 May 2010
| | |
| Nationality: | British |
| Occupation: | Mathematician, Chess Grandmaster |
| Demeanor: | Competitor |
| Apparent Age: | 25 |
| | |
| Post-Nominals: B.S. (Columbia), Ph.D., D.Sc. (Oxon.), GM | |
| | |