Difference between revisions of "Noah/Infobox"
From Masq
(Created page with '{| align="center" |- | colspan="2" | 275px |- | colspan="2" | <hr /> |- | '''Nationality:''' | |- | '''Occupation:''' | |- | '''Demeanor:''' | |- …') |
|||
| Line 5: | Line 5: | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nationality:''' | + | | '''Nationality:''' Irish |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Occupation:''' | + | | '''Occupation:''' Homeless |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Demeanor:''' | + | | '''Demeanor:''' Odd? |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Apparent Age:''' | + | | '''Apparent Age:''' Unknown |
| | | | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nickname:''' | + | | '''Nickname:''' The Mummy |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 13:06, 16 May 2010
| | |
| Nationality: Irish | |
| Occupation: Homeless | |
| Demeanor: Odd? | |
| Apparent Age: Unknown | |
| | |
| Nickname: The Mummy | |
| | |
