Difference between revisions of "Maxine/Infobox"
From Masq
| Line 19: | Line 19: | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Nickname: Max | + | | '''Nickname: Max'''''''Tag: Lm0''' |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 21:02, 19 March 2010
| | |
| Nationality: Pennsylvanian | |
| Occupation: Graffiti Artist | |
| Demeanor: Bon Vivant | |
| Apparent Age: 19 | |
| | |
| Nickname: Max''Tag: Lm0' | |
| | |