Difference between revisions of "Deacon/Infobox"
From Masq
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| '''Nickname:''' | | '''Nickname:''' | ||
| − | | Deacon | + | | Deacon, Dekes (Petra) |
|- | |- | ||
|colspan="2" | <hr /> | |colspan="2" | <hr /> | ||
Revision as of 20:31, 12 February 2011
| | |
| Nationality: | Ukranian |
| Occupation: | Street living |
| Demeanor: | penitent |
| Apparent Age: | 32 |
| | |
| Nickname: | Deacon, Dekes (Petra) |
| | |