Difference between revisions of "Template:JaiTest"
From Masq
| Line 29: | Line 29: | ||
| nicknames | | nicknames | ||
| apparent_age= | | apparent_age= | ||
| − | | {{#!: | + | | #default ={{#!: |
|- | |- | ||
| '''{{#var:key}}:''' | | '''{{#var:key}}:''' | ||
| Line 29: | Line 29: | ||
| nicknames | | nicknames | ||
| apparent_age= | | apparent_age= | ||
| − | | {{#!: | + | | #default ={{#!: |
|- | |- | ||
| '''{{#var:key}}:''' | | '''{{#var:key}}:''' | ||