Difference between revisions of "Template:JaiTest"
From Masq
m |
m |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
{{#!: | {{#!: | ||
|- | |- | ||
| − | | '''{{#if:{{#pos:{{#var:key}}|_}}|{{ucfirst:{{#explode:{{#var:key}}|_|0}}}} {{ucfirst:{{#explode:{{#var:key}}|_|1}}}}|{{ucfirst:{{#var:key}}}}}}:''' | + | | nowrap="nowrap" | '''{{#if:{{#pos:{{#var:key}}|_}}|{{ucfirst:{{#explode:{{#var:key}}|_|0}}}} {{ucfirst:{{#explode:{{#var:key}}|_|1}}}}|{{ucfirst:{{#var:key}}}}}}:''' |
| {{#var:value}} | | {{#var:value}} | ||
}} }} }} | }} }} }} | ||