Difference between revisions of "Template:JaiTest"
From Masq
| Line 28: | Line 28: | ||
| demeanor | | demeanor | ||
| nicknames | | nicknames | ||
| − | | apparent_age | + | | apparent_age |
| #default={{#!: | | #default={{#!: | ||
|- | |- | ||
| − | | '''{{#var:key}}:'''| {{#var:value}} | + | | '''{{#var:key}}:''' |
| + | | {{#var:value}} | ||
}} | }} | ||
}} | }} | ||