Difference between revisions of "Wren/Infobox"
From Masq
| Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| '''Pet''' | | '''Pet''' | ||
| − | | Dodger | + | | Dodger aka Cujo |
|- | |- | ||
| colspan="2" | [[Image:dodger.jpg|center|275px]] | | colspan="2" | [[Image:dodger.jpg|center|275px]] | ||
Revision as of 11:59, 28 April 2010
| | |
| Nationality: | American |
| Occupation: | Psychologist |
| Other Job: | APD Shrink |
| Demeanor: | Confidant |
| Apparent Age: | Mid 20's |
| | |
| Nickname: | Red |
| Height: | 5'4 |
| Hair: | Curly Red |
| Eyes: | Green |
| | |
| Pet | Dodger aka Cujo |
| | |