Difference between revisions of "AnthonyNPC"
From Masq
(Created page with '{{subst:PC|Anthony Joseph Marucci}}') |
|||
| Line 5: | Line 5: | ||
{| border=0 width="100%" cellpadding="2" cellspacing="5" | {| border=0 width="100%" cellpadding="2" cellspacing="5" | ||
|- | |- | ||
| − | ! '''Name:''' Anthony Joseph Marucci | + | ! '''Name:''' Anthony Joseph Marucci (NPC) |
|- | |- | ||
| {{:{{PAGENAME}}/Infobox}} | | {{:{{PAGENAME}}/Infobox}} | ||
Revision as of 10:02, 17 August 2011
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

