Difference between revisions of "Maxine/People I know"
From Masq
| Line 7: | Line 7: | ||
| [[Image:Joel.jpg|75px|Insert Witty remark.]] | | [[Image:Joel.jpg|75px|Insert Witty remark.]] | ||
| width="250" | '''''Slightly Bipolar'' | | width="250" | '''''Slightly Bipolar'' | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:katie_edited-2.jpg|75px|Insert Witty remark.]] |
| width="250" | '''''I still want to be Katie!'' | | width="250" | '''''I still want to be Katie!'' | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:zane_edited-1.jpg|75px|Insert Witty remark.]] |
| width="250" | '''''BFF'' | | width="250" | '''''BFF'' | ||
|- | |- | ||
| Line 30: | Line 30: | ||
! colspan="2" | <Center>[[Damian|Damian Lovecraft]]</center> | ! colspan="2" | <Center>[[Damian|Damian Lovecraft]]</center> | ||
! colspan="2" | <Center>[[Chandler|Chandler Somethinglong]]</center> | ! colspan="2" | <Center>[[Chandler|Chandler Somethinglong]]</center> | ||
| − | ! colspan="2" | <Center>[[ | + | ! colspan="2" | <Center>[[Andrea|Andrea Fairburn]]</center> |
! colspan="2" | <Center></center> | ! colspan="2" | <Center></center> | ||
! colspan="2" | <Center></center> | ! colspan="2" | <Center></center> | ||
| Line 39: | Line 39: | ||
| [[Image:chandler.jpg|75px|Insert Witty remark.]] | | [[Image:chandler.jpg|75px|Insert Witty remark.]] | ||
| width="250" | ''Surprisingly cool'' | | width="250" | ''Surprisingly cool'' | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:andrea_edited-3.jpg|75px|Insert Witty remark.]] |
| − | | width="250" | '' | + | | width="250" | ''Fairburn'' |
|} | |} | ||
[[Category:Character Subpages]] | [[Category:Character Subpages]] | ||
Revision as of 12:17, 3 June 2016
| |
|
| |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
Slightly Bipolar | |
I still want to be Katie! | |
BFF | ||||
| |
|
|
|
| |||||
| |
Damn cool | |
Paramedicky | |
NOT my kid | ||||
| |
|
|
|
| |||||
| |
Keeper of Steve | |
Surprisingly cool | |
Fairburn | ||||